fbpx
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ЕЛЕКТРОНІКИ

Доставка здійснюється до відділень компанії «Нова Пошта» по всій Україні. Вартість доставки згідно з тарифами поштового оператора* «Нова Пошта» + % від вартості товару при використанні послуги «Оплата після отримання».

* На вартість доставки впливають розміри, ціна та вага товару.

* Термін зберігання посилки у відділенні «Нова Пошта» – 5 робочих днів.

 

УВАГА! При отриманні замовлення необхідно обов’язково перевірити його цілісність, комплектацію та зовнішній вигляд (відповідність замовлення, наявність дефектів), особливо якщо товар з позначкою «крихке».

У разі виявлення пошкодження товару, наявності дефектів, неповної комплектації замовлення, невідповідності товару замовлення необхідно відмовитися від його отримання, заповнивши заяву, вкладену в посилку та вказати дефект (недолік).

Якщо при отриманні клієнт не перевірив замовлення у відділенні і вирішив надалі повернути товар, посилаючись на його пошкодження (розбите скло), зовнішній дефект (пляма, відсутність певних елементів та ін.), невідповідність замовлення або товар в замовленні з неповною комплектацією, Torsher.in.ua може відмовити в прийнятті повернення із-за неможливості встановити причину та момент виникнення пошкодження (недокомплект).

Якщо у Вас виникли питання, можна звернутися в службу підтримки за детальною консультацією та допомогою.

Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДИТИСЬ