Популярні міфи про світлодіоди 28.04.2021 – Posted in: Uncategorized – Tags: ,

Від початку 2000-их набули неабиякої популярності LED-лампи. Це й не дивно. Вони довговічні, енергоефективні та багатофункціональні. Окрім того такий вид ламп доволі потужний, тому добре освітлює приміщення, при цьому вимагає небагато електроенергії. Та разом з популярністю LED-світильників, з’явилося чимало міфів про них.

Міф №1: світлодіодне освітлення невиправдано дороге

На перший погляд може здатися, що світлодіодне освітлення й справді дороге, бо ж, глянувши на цінники у крамницях, відразу видно, що вони дещо дорожчі, ніж звичайні лампи. Однак, варто звернути увагу, що з придбанням LED-світильників ви заощаджуєте кошти на придбанні та заміні лампочок, а також на комунальних послугах, адже рахунок зменшується через те, що світлодіодні лампи є енергозберігаючими.

Міф №2: свтлодіодне освітлення забезпечує приміщення холодним та неприємним світлом

Цей міф теж доволі легко спростувати. Світлодіодні лампи – це найчастіше smart-освітлення, а тому температуру та потужність можна легко відрегулювати за допомогою пульта. Моделі smart-освітлення можна переглянути тут.

Міф №3: LED-світильники не підходять для сучасних інтер’єрів

Світлодіодні лампи настільки різноманітні за своїм дизайном, що легко підійдуть до будь-якого інтер’єру. Великим плюсом є те, що вони зазвичай пристельові, тому можуть бути основним джерелом світла, яке не буде виділятися на фоні інтер’єру, а лише вдало його доповнить.

Отже, світлодіодне освітлення – це не лише енергоефективно, а й красиво та функціонально.